AGENDA

Agenda seizoen 2023 – 2024:
Op dit moment is de baan gesloten voor trainingen
Baan open vanaf oktober 2024 t/m maart 2025

Activiteiten gedurende het winterseizoen
Vrij fietsen: maandag en woensdagavond voor leden vanaf 16 jaar

Training beginnersgroep: een beginners/ basis techniek training aangeboden voor volwassenen. Tijdens de trainingen wordt er naar wens van de deelnemers een programma aangeboden, waarin je nieuwe vaardigheden leert, je grenzen kan verleggen en je werkt aan je basis conditie. Voor aanvangstijden zie onderstaande schema.

Nieuwelingen/volwassen gevorderden: voor nieuwelingen/volwassen een training waarin de nadruk ligt op “beter worden tijdens het winterseizoen”.
Focus zal liggen op conditie opbouw, doorontwikkeling van vaardigheden en behendigheid voor gevorderden en wedstrijdrijders. De groep bestaat uit een fanatieke wedstrijdrijders en gevorderde fietsers die elk op hun eigen niveau kunnen mee trainen op het sportpark. Doel is het opbouwen van kracht en duurvermogen op klimmen en technische parcoursen. Voor het tijdschema zie onderstaande schema.

Jeugdtrainingen: voor alle jeugdtrainingen en tijden/leeftijden verwijzen we u naar onderstaande tijdschema. 

Damestraining: de dames gaan onder begeleiding van de trainers aan de slag met hun fietsvaardigheden en conditie. Na afloop van de training is er ruimte voor een sterk verhaal met wat lekkers.

MaandagVrij fietsen (alleen voor leden vanaf 16 jaar)18.3020.30
Training beginnersgroepen19.3021.00
DinsdagJeugdtraining 8-15 jr18.1519.30
Nieuwelingen/volwassenen (gevorderden) 19.3021.00
WoensdagVrij trainen (alleen voor leden vanaf 16 jaar)18.3020.30
DonderdagKaboutertraining (5 – 7 jaar)18.1519.00
Jeugdtraining (12-15 jaar)19.0020.00
Nieuwelingen/junioren 19.0020.30
Damestraining 19.0020.30

Let op ivm verzekering: voor diegene die gebruik wensen te maken van de training op de dinsdag- of donderdagavond is trainen alleen mogelijk met een KNWU (basis)lidmaatschap van de vereniging. Met een lidmaatschap van de KNWU ben je (mocht er een ongeval plaatsvinden) via de vereniging verzekerd.